Savills wprowadza się do budynku Skylight

2013.04.22

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem, międzynarodowa agencja doradcza Savills, przenosi swoją siedzibę na 15 piętro do budynku Skylight, gdzie zajmie ponad 500 mkw. Savills pozostaje w kompleksie Złote Tarasy przy ulicy Złotej 59, więc dane kontaktowe nie ulegną zmianie. Do nowego biura Savills wprowadzi się 2 maja.

Brian Burgess, Dyrektor Zarządzający Savills, powiedział:

"Po 8 latach obecności na polskim rynku, Savills zrobił kolejny krok naprzód, albo raczej "w górę". Przeprowadzamy się do nowego, specjalnie zaprojektowanego biura na 15. piętrze budynku Skylight w centrum Warszawy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć najwyższej klasy środowisko pracy dla naszych pracowników i zapewnić efektywne, korzystne i przyjemne miejsce spotkań dla naszych klientów i gości. Liczymy, że nasz rozwój wkroczy w kolejny etap, a opinia zaufanego doradcy na rynku nieruchomości dodatkowo się umocni. Wynika to z przekonania, że naszych ludzi charakteryzuje niezwykła przedsiębiorczość i profesjonalizm, duże zrozumienie wszystkich sektorów rynku oraz najwyższy standardach troski o klienta."


Budynek Skylight jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy, położonego w Centralnym Obszarze Biznesowym przy Dworcu Centralnym w Warszawie. 23-piętrowy wieżowiec oferuje ok. 21 500 mkw powierzchni biurowej klasy A na 18 piętrach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.