Rusza realizacja hotelu IBIS Styles w Warszawie

2017.07.28

Na generalnego wykonawcę inwestycji hotelowej IBIS Styles w Warszawie wybrana została firma Warbud. Hotel przy ulicy Zagórnej zostanie oddany do użytku we wrześniu 2018 roku.

Trzygwiazdkowy hotel Ibis Styles będzie miał 7135 metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, z czego 5737 mkw. to powierzchnia użytkowa. W 6-kondygnacyjnym budynku z jedną kondygnacją podziemną znajdzie się 179 pokoi, restauracja z zapleczem kuchennym oraz dwie sale konferencyjne.

Budynek hotelowy o kubaturze 23 673 m3 powstanie na styku z zabytkowym budynkiem Kancelarii Sejmu. Ibis Styles zlokalizowany będzie na działce przy ulicy Zagórnej 1 o powierzchni zabudowy wynoszącej 1 100 mkw. Inwestycja dysponowała będzie parkingiem samochodowym na 80 stanowisk, w tym 5 dla osób niepełnosprawnych oraz 2 dla busów.

Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Warbud, która wybuduje hotel wraz z zagospodarowaniem terenu i sieciami oraz zaprojektuje konstrukcje instalacji sanitarnych elektrycznych i niskoprądowych.

Projekt objęty jest wymaganiami certyfikacji Breeam na poziomie co najmniej "Very Good". Hotel Ibis Styles zostanie oddany do użytku we wrześniu 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.