Robyg ma pozwolenie na kolejne etapy na Białołęce. Jakie ceny?

2021.06.02

Robyg dysponuje już pozwoleniem na budowę dla kolejnych etapów osiedla Życzliwa Praga w Warszawie. Docelowo inwestycja zaoferuje 800 mieszkań.

Deweloper otrzymał właśnie pozwolenie na budowę 9. i 10. etapu warszawskiego osiedla na Białołęce - Życzliwa Praga. Inwestycja powstaje u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej na bliskim Tarchominie.

W ofercie firmy Robyg pojawiło się 87 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 32 do 57 metrów kwadratowych z balkonami, tarasami lub ogródkami dla lokali w parterze. Ceny mieszkań zaczynają się od 8 200 zł za mkw. Prace budowlane rozpoczną się w drugim kwartale bieżącego roku.

Osiedle Życzliwa Praga na Białołęce docelowo zaoferuje 800 mieszkań w 5-kondygnacyjnych budynkach o jasnej elewacji. Inwestycja dysponowała będzie terenami zielonymi i specjalnymi instalacjami dla fauny: budki dla ptaków, domki dla owadów, specjalne przejścia dla małych zwierząt.

Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z placów zabaw, ładowarek do samochodów elektrycznych, stojaków na rowery czy siłowni plenerowych. Każdy budynek posiada lobby i części wspólne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Nie polecam
  Gość
  2021-06-02 13:47:26
  Jak wszędzie od Robyga, fuszerka i ceny z kosmosu - 10k+ na Białołęce :D bańka zaraz pęknie :)

 • Bańka
  Gość
  2021-06-02 13:52:20
  10k + na białołęce to przesada, ale z tą bańką to bym się wstrzymał. Co roku ludzie mówią, że bańka pęka już teraz i co roku pomyłka. Zobaczymy do ilu to dobije..

 • Spokojnie
  Gość
  2021-06-02 14:26:28
  Wręcz odwrotnie. Ceny beda rosły i to jeszcze w szybszym tempie niż przez ten pandemiczny rok. Popyt na mieszkania jest ogromny. Koszty budowy rosną. PiS wprowadza program pomocowy w zakup mieszkania. Kredyty tanie jak barszcz.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.