Restauracja McDonald’s w wieżowcu The Warsaw HUB


2019.04.19
Autor: Urbanity.pl
Restauracja McDonald’s otworzy pierwszy lokal tej sieci w nowym centrum biznesowym Warszawy - w powstającym kompleksie The Warsaw HUB.

Podpisana została umowa pomiędzy firmą Ghelamco Poland, która jest inwestorem kompleksu The Warsaw HUB, a siecią restauracji McDonald’s Polska. Lokal tej popularnej w Polsce marki zostanie otwarty w pasażu handlowo-usługowym zlokalizowanym na poziomie -1, w sąsiedztwie podziemnego przejścia łączącego wieżowce ze stacją metra Rondo Daszyńskiego. Nowy McDonald’s wraz z kawiarnią McCafé dostępny będzie na powierzchni 390 mkw.

McDonald’s dołączył tym samym do grona najemców, którzy już wcześniej wybrali The Warsaw Hub pod swoje lokale, w tym m.in. sieć drogerii Rossmann, supermarket Biedronka czy klub fitness Zdrofit.

The Warsaw HUB to powstający wielofunkcyjny kompleks wieżowców, który składał się będzie z trzech budynków - 86-metrowego hotelu oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, połączonych pięciokondygnacyjnym podium. Inwestycja przy Rondzie Daszyńskiego oferuje 113 000 mkw. powierzchni do wynajęcia o najwyższym standardzie technicznym klasy A, na której znajdzie się m.in. centrum konferencyjne, hotele, powierzchnie handlowo-usługowe, klub fitness, przestrzeń coworkingowa oraz centrum współpracy startupów i korporacji – The Heart Warsaw.

Komentarze


 • Warsaw2019
  Gość
  2019-04-20 14:37:47
  Super, naprawde się cieszę, brakowało w tej części Warszawy

 • ???
  Gość
  2019-04-22 10:51:18
  Niestety. Amerykański badziew będzie i tutaj.
  Nie rozumiem dlaczego jest to taka ważna informacja że trzeba o tym wspominać? Małomiasteczkowa głowa, małomiasteczkowy artykuł.
 • Porktuga
  Porktuga
  Użytkownik
  2019-04-22 12:34:35
  Zgadzam się ???.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.