Przedsprzedaż mieszkań w kompleksie Bliska Wola Tower

2018.06.15

Z początkiem bieżącego miesiąca, J.W. Construction rozpoczął przedsprzedaż lokali, jakie powstaną w projekcie Bliska Wola Tower u zbiegu alei Prymasa Tysiąclecia i ulicy Kasprzaka.

Bliska Wola Tower będzie kompleksem budynków, w których znajdzie się zarówno przestrzeń mieszkaniowa, jak i pomieszczenia handlowo-usługowe i biurowe. Obiekt będzie zwieńczeniem flagowej inwestycji J.W. Construction Holding SA – osiedla Bliska Wola.

Kolejny etap warszawskiego projektu zakłada budowę 27-kondygnacyjnego kompleksu o wysokości 92 metrów, co sprawi, że będzie to jeden z najwyższych budynków mieszkalnych w tej części stolicy. Bliska Wola Tower oferuje 482 apartamenty o podwyższonym standardzie o metrażach od 23 do 146 metrów kwadratowych. Mieszkania z panoramicznymi przeszkleniami oraz zabudowane balkony nawet na najwyższych piętrach wysokościowca - taka oferta czeka na przyszłych mieszkańców osiedla.

Lokatorzy inwestycji będą mieli do swojej dyspozycji również lobby z recepcją, a także Central Park z fontannami i zespołem boisk, m.in. do piłki nożnej czy koszykówki, z kilkoma placami zabaw i przestrzenią do uprawiania jogi. Pasaż handlowy z lokalami usługowymi przeznaczonymi na butiki, księgarnie, kawiarnie itp.

Ofertę, którą wprowadzamy do przedsprzedaży, kierujemy zarówno do osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko centrum Warszawy, jak i do inwestorów zainteresowanych apartamentami na wynajem - mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding SA.

Bliska Wola Tower to również pomieszczenia biurowe oraz apartamenty na wynajem, które znajdą się na piętnastu piętrach kompleksu, w oddzielonej części od mieszkań z osobnym wejściem, windami i recepcją. Lokale typu aparthotel będą miały zróżnicowaną strukturę –jednopokojowe z aneksem kuchennym o metrażach od 18 do 38 mkw. oraz dwupokojowe z aneksem kuchennym lub kuchnią o powierzchni 33 do 37 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.