Prawie 500 mieszkań w jednym etapie. Inwestycja OKAM na Mokotowie bliżej ukończenia


2022.04.08
Autor: Urbanity.pl
Na warszawskim Mokotowie powstaje największa realizowana inwestycja w jednym etapie przez dewelopera OKAM Capital. To także pierwszy projekt firmy powstający zgodnie z Nową Polityką Jakości - z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców.

Inwestycja Central House przy ulicy Domaniewskiej na Mokotowie osiągnęła już stan surowy, co zwieńczone zostało zawieszeniem symbolicznej wiechy na szczycie obiektu. Jest to pierwszy projekt firmy OKAM, w którym nowoczesne udogodnienia w zgodzie z proekologiczną polityką OKAM zostaną wprowadzone w ramach Nowej Polityki Jakości.

Central House to osiedle budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano prawie 480 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 114 metrów kwadratowych i układach od 1 do 5 pokoi. Ofertę inwestycji dewelopera OKAM uzupełnią lokale usługowe zlokalizowane w parterach budynków.

Osiedle oferuje mieszkańcom wiele udogodnień, w tym ogrody na dachu, dwa wewnętrze zielone dziedzińce, strefę lokatora z częścią relaksacyjną, siłownię, saunę oraz wypożyczalnię rowerów i pojazdów elektrycznych. Wśród innych proekologicznych rozwiązań w Central House są także oczyszczacze powietrza w każdym mieszkaniu czy zainstalowane na budynkach panele fotowoltaiczne. Dla rodzin z dziećmi przewidziano dodatkowo plac zabaw, a na terenie osiedla znajdą się ponadto lokale pod restaurację, sklep spożywczy oraz przestrzeń pod paczkomat.

Central House powstaje w centralnej części warszawskiego Służewca Przemysłowego. Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w listopadzie 2020 roku, a oddanie mieszkań i pierwsze odbiory mają nastąpić na przełomie 2022 i 2023 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest FineTech Construction.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.