Praga Północ z nową inwestycją Matexi Polska. W ofercie duże mieszkania typu studio


2023.03.13
Autor: Bartosz Motorek
Wkrótce firma Matexi Polska wprowadzi do sprzedaży mieszkania swojej najnowszej inwestycji w Warszawie - Na Okrzei. Wielorodzinny budynek powstanie w dzielnicy Praga Północ.

Na Okrzei będzie ośmiokondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym z częścią handlowo-usługową w parterze, który powstanie na działce pomiędzy ulicami Kłopotowskiego i Okrzei na warszawskiej Pradze Północ. Inwestycja dostarczy na stołeczny rynek 120 mieszkań, których metraże kształtują się od 29 do 115 metrów kwadratowych. Pod budynkiem zaplanowano garaż samochodowy. Powstanie ponadto wewnętrzny dziedziniec o funkcji ogólnodostępnego pasażu usługowego. Na ostatniej, ósmej kondygnacji zaprojektowane zostały tarasy dla wybranych mieszkań.

Projekt architektoniczny powstał w biurze Pastewka i Strój Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma FineTech Construction.

W dniach 25 i 26 marca zaplanowano rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w inwestycji Na Okrzei. W ofercie dostępne będą 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, a także lokale typu studio o metrażach wynoszących nawet 43 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.