Matexi niebawem ruszy z budową mieszkań na Pradze Północ


2022.06.09
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Matexi Polska wybuduje przy ulicy Okrzei na Pradze Północ w Warszawie swoją kolejną inwestycję mieszkaniową w stolicy. Deweloper otrzymał już pozwolenie na budowę ponad 100 mieszkań.

Przy ulicy Okrzei na warszawskiej Pradze Północ powstanie 8-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się łącznie 120 lokali o zróżnicowanych metrażach i układach. Deweloper rozważa dwie opcje realizacji inwestycji – w formule PRS (ang. Private Ranted Sector) lub indywidualnej sprzedaży lokali.

Inwestycja w dzielnicy Praga Północ dysponowała będzie 1-poziomowym, podziemnym parkingiem samochodowym, przestrzenią pod handel i usługi w parterze od strony ulicy Okrzei i Kłopotowskiego, a także wewnętrznym dziedzińcem. Matexi Polska uzyskała już prawomocne pozwolenie na budowę i planuje jak najszybciej rozpocząć prace budowlane. Deweloper przygotowuje się również do rozpoczęcia sprzedaży inwestycji.

Budynek przy Okrzei, który zaprojektowany został przez pracownię Pastewka i Strój Architekci będzie miał dwukondygnacyjne prześwity i skratowania na zewnątrz.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.