Pozwolenie na budowę II etapu Novej Królikarni w Warszawie

2017.07.05

Ronson Development uzyskał pozwolenie na realizację drugiego etapu swojej najbardziej prestiżowej inwestycji - Nova Królikarnia w Warszawie. Obecnie deweloper prowadzi przedsprzedaż apartamentów.

II etap projektu Nova Królikarnia powstaje na obszarze, który objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego "Pod skocznią", który jest naturalnym przedłużeniem parku Królikarnia, którego początki sięgają XVIII wieku. W związku z tym budynki tam powstające nie mogą być wyższe niż 11 metrów.

Ronson rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w II etapie Novej Królikarni. Obecnie dostępnych jest 28 apartamentów w willach miejskich o powierzchni od 55 do 131 metrów kwadratowych, których cena zaczyna się od 10 800 zł za mkw. Deweloper wprowadzi do oferty także 45 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 43 do 118 mkw. Ich cena zaczyna się od 10 012 zł za mkw.

Obecnie trwa realizacja I etapu inwestycji na Dolnym Mokotowie. W ramach tej części osiedla powstaje 51 mieszkań w ramach zabudowy wielorodzinnej, 26 apartamentów w willach miejskich oraz 21 budynków jednorodzinnych w zabudowie segmentowej. Swoich właścicieli znalazło już ponad 70 proc. mieszkań.

I etap Novej Królikarni zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2017 roku. Budowa II etapu inwestycji ruszy na przełomie lipca/sierpnia, a jej zakończenie zaplanowano na koniec 2018 roku.

Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów osiedla jest Mostostal Warszawa.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.