Nova Królikarnia na Stegnach z wiechą

2019.08.21

Na warszawskich Stegnach w dzielnicy Mokotów trwa realizacja inwestycji Nova Królikarnia, której deweloperem jest Ronson Development.

Stołeczna firma Totalbud SA, która jest generalnym wykonawcą jednego z etapów inwestycji Nova Królikarnia osiągnęła stan surowy otwarty.

Nova Królikarnia składać się będzie z 18 trzykondygnacyjnych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Obiekty usytuowane są w dwóch grupach (siedem i 11 domów) na dwóch garażach podziemnych. Inwestycja powstaje w rejonie między ulicami Pory a Jaśminową na Stegnach, na działce o powierzchni 6629 mkw.

Powierzchnia zabudowy budynków warszawskiego osiedla wyniesie 1806 mkw., natomiast powierzchnia całkowita 6802 mkw., a użytkowa 3 453 mkw.

Na budowie inwestycji trwają prace tynkarskie oraz prace nad instalacjami elektrycznymi i wodno-kanalizacyjnymi. Na dniach powinien rozpocząć się montaż stolarki okiennej, a jeszcze w tym tygodniu postawione zostaną rusztowania i rozpoczną się roboty elewacyjne.

Projekt Novej Królikarni powstał pod kierunkiem prof. dr hab. inż. arch. Ewy Kuryłowicz z pracowni Kuryłowicz & Associates.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Nova Królikarnia, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Ronson Development, Totalbud

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.