Poznańska 37 - nowy adres biurowy na mapie Warszawy


2015.12.17
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczął się wynajem powierzchni w warszawskiej kamienicy, która znajduje się przy ulicy Poznańskiej 37. Obiekt zaoferuje łącznie 4100 metrów kwadratowych powierzchni, a zakończenie jego rewitalizacji zaplanowano na drugi kwartał 2017 roku.

Kamienica przy Poznańskiej 37 na warszawskim Śródmieściu to obiekt wybudowany przez Borucha Zyberta w latach 1903-1904. Inwestycja dostarczy nie tylko lokale biurowe, ale także przestrzeń handlowo-usługową. O wyjątkowości miejsca świadczy również fakt, że przy ul. Poznańskiej 37 przez 13 lat mieszkał i tworzył Miron Białoszewski.

Powierzchnia biurowa w kamienicy znajdzie się na piętrach od +1 do +6. Typowa kondygnacja biurowa będzie dysponowała powierzchnią około 600 mkw. Parter obiektu zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni prawie 500 mkw. Układ poszczególnych pięter pozwala na elastyczną i efektywną aranżację stref- zarówno w formule "open space" jak i z podziałem na gabinety, najmniejsze dostępne biuro liczy jedynie 44 mkw. Na najwyższych poziomach kamienicy znajdzie się powierzchnia biurowa dla firm, które poszukują większych metraży sięgających nawet powyżej 1000 mkw.

Obiekt będzie miał 3 kondygnacje podziemne, gdzie mieścił się będzie parking samochodowy na 21 miejsc oraz parking dla rowerów wraz z szatnią i prysznicami.

Inwestorem projektu jest ICON Real Estate, który rewitalizuje obiekt przy ścisłej współpracy z konserwatorem zabytków. Oddanie do użytku zaplanowano na drugi kwartał 2017 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.