Powstaje kolejny biurowiec inwestycji w Wawrze


2023.03.15
Autor: Piotr Maślak
W warszawskiej dzielnicy Wawer trwa realizacja kompleksu dwóch nowoczesnych biurowców pod nazwą S-Bridge Office Park. Obecnie w budowie znajduje się dugi z budynków, który oddany zostanie do użytku w III kwartale 2023 roku. Projekt biurowy jest realizowany przez Grupę Deweloperską Mak Dom Holding S.A.

S-Bridge Office Park to kompleks dwóch biurowców w standardzie technicznym klasy B+, który łącznie oferuje 4 700 metrów kwadratowych powierzchni biurowych. Inwestycja składa się z budynków A1 i A2, które odpowiednio posiadają 2 700 mkw., i 2 000 mkw. przestrzeni do pracy. Pierwszy z biurowców został oddany do użytku w I kwartale 2020 roku, natomiast realizacja drugiego zakończy się w III kwartale 2023 roku.

Inwestycja zlokalizowana jest na działce przy ul. Wał Miedzeszyński 608, tuż obok Mostu Siekierkowskiego. Położenie kompleksu umożliwia łatwy i szybki dojazd do centrum, a przez Południową Obwodnicę Warszawy (trasa ekspresowa S2) do Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, do autostrady A2 i tras ekspresowych S7 i S8. Przy obiekcie znajdują się przystanki autobusów miejskich czterech linii dziennych: 119, 146, 147, 213 i jednej nocnej: N03.

3-kondygnacyjne biurowce z podziemną halą garażową oferują ponadto 120 miejsc parkingowych oraz część usługową. Budynek A2 będzie posiadał własne zasilanie w energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej. Budynki są wyposażone także pomieszczenia z prysznicami dla rowerzystów.

Pierwszy z biurowców S-Bridge Office Park jest już w pełni skomercjalizowany, natomiast drugi z budynków posiada jeszcze dostępne powierzchnie do wynajęcia.

Inne wiadomości o S-Bridge Office Park

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.