Powiększy się park magazynowy na granicy Warszawy i Raszyna


2021.07.21
Autor: Urbanity.pl
Sukces pierwszego i drugiego etapu inwestycji Ideal Idea City Parku na granicy Warszawy i Raszyna, sprawił, że inwestor zdecydował się na powiększenie kompleksu magazynowo-biurowego.

Dobiegł końca proces komercjalizacji Ideal Idea City Parku, w którym w ramach I i II etapu powstało 19 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w standardzie klasy A. W ostatnim czasie podpisano umowy najmu ze spółką Systemy Autobusowe, białoruską firmą Asbis, a także Valentis Polska.

Pierwotnie ten podwarszawski projekt składać się miał jedynie z dwóch etapów. Inwestorowi udało się jednak dokupić grunty przy obecnym City Parku w Raszynie, dlatego w IV kwartale br., rozpocznie się budowa III etapu inwestycji. Rozbudowa kompleksu zakłada budowę dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 8 000 mkw. w klasycznym systemie modułów po ok. 550 mkw. z przyległym biurem w standardzie klasy A.

Firma Ideal Idea Formad kończy także budowę podobnej inwestycji przy Porcie Lotniczym Wrocław im. Mikołaja Kopernika. Pierwsi najemcy wprowadzili się 1 lipca tego roku.

Inne wiadomości o Ideal Idea City Park, Ideal Idea City Park Wrocław I

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.