Poszerza się grono najemców biurowca Q22 w Warszawie


2016.01.27
Autor: Urbanity.pl
Kolejnym najemcą flagowej inwestycji spółki Echo Investment w Warszawie jest firma William Demant. W procesie negocjacji umowy doradzał najemcy CBRE.

Firma William Demant, do której należą Demant Technology Centre, DGS i Oticon Polska, wynajęła ponad 3 tys. mkw. powierzchni biurowej. Nowy najemca biurowca Q22 to światowy lider w produkcji aparatów słuchowych. Siedziba spółek będzie kolejnym przedstawicielstwem międzynarodowego holdingu w Polsce. Najemca wprowadzi się do swojej nowej warszawskiej siedziby w drugiej połowie bieżącego roku.

Biurowiec Q22 to 155 metrowy budynek biurowy, który powstaje przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. W ramach inwestycji na warszawski rynek zostanie dostarczone ponad 50 tys. mkw. powierzchni najmu. Na czternastym piętrze pojawi się m.in. centrum konferencyjne oraz klub fitness, a część restauracyjna mieściła się będzie na pierwszym piętrze.

Pod biurowcem znajdzie się 5-kondygnacyjna hala garażowa na 348 miejsc oraz miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów.

Projekt architektoniczny budynku powstał w pracowni Kuryłowicz & Associates. Inwestorem i deweloperem obiektu jest Echo Investment.

Inne wiadomości o Q22, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Echo Investment

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.