Otwarcie sklepów Biedronka, Rossmann, McDonald’s i Kodano w The HUB

2020.08.13

W podziemnym przejściu łączącym stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem The Warsaw HUB powstał pasaż handlowy, w którym otwarte zostały takie lokale jak Biedronka, Rossmann i McDonald’s i Kodano.

Podziemne przejście, które łączy stację metra Rondo Daszyńskiego z kompleksem The Warsaw HUB zostało otwarte na początku sierpnia br. Prowadzi ono m.in. do do pasażu handlowego, gdzie funkcjonują już pierwsze lokale handlowo-usługowe, w tym Biedronka, Rossmann, McDonald’s i Kodano.

The Warsaw HUB to wielofunkcyjny kompleks przy rondzie Daszyńskiego, który oddany został do użytku w drugiej połowie lipca. W jego podziemnej części otwarty został pasaż handlowo-usługowy na łączną ilość 29 lokali o łącznej powierzchni 4 800 mkw. Działają tutaj pierwsze sklepy i restauracje, a od wtorku można robić zakupy w supermarkecie Biedronka i drogerii Rossmann. Działa także optyk Kodano.

Do pasażu handlowego w The Warsaw HUB można wejść bezpośrednio z metra, poprzez łącznik ze stacją Rondo Daszyńskiego lub z poziomu ulicy
Towarowej przez lobby zlokalizowane między wieżowcami. Zmotoryzowani klienci sklepów i restauracji mogą korzystać z parkingu.

Za projekt wnętrza części wspólnych i pasażu handlowego odpowiada architekt Przemysław „Mac” Stopa i jego pracownia Massive Design.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Pan Prawicowiec
  Gość
  2020-08-14 11:50:08
  Znowu zagraniczne sklepy. Niech robią polskie sklepy.

 • Pan Centrowiec
  Gość
  2020-08-14 15:22:00
  Czyli jakie? Warzywniak?

 • sdfads
  Gość
  2020-08-14 15:59:41
  zamknij mordę prawicowiec

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.