Miniaturka Osiedle Yana

Osiedle Yana
Warszawa, Jana Kazimierza 35/37

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Wola
Otaczające ulice
Jana Kazimierza
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2018 kwiecień
Zakończenie budowy
2021 marzec

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
12
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
238

Opis

Osiedle Yana jest wznoszone w Warszawie w granicach dzielnicy Wola, zlokalizowane będzie przy ulicy Jana Kazimierza 35/37. Budowa osiedla mieszkaniowego wystartowała w kwietniu 2018, a dobiegnie końca w marcu 2021 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Mota-Engil Polska, a jest projektem deweloperskim spółki Mota-Engil Real Estate Management. Niedaleko powstają osiedle Forum Wola i osiedle Stacja Kazimierz oraz znajduje się budynek Na Sowińskiego.

Informacje dodatkowe

 • osiedle składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości
Ostatnio zmodyfikowano 2018-05-28 14:43:20

Wiadomości o Osiedle Yana

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Yana


 • John
  Gość
  2018-05-22 14:25:05
  Osiedle jak osiedle, niby dobry projekt, ale jak mozna budowac blok 11 pietrowy obok 6 pietrowego, chyba ktos tego nie przemyslal

 • d86
  Użytkownik
  2019-01-17 18:40:07
  Nikomu nie polecam współpracy z firmą Mota Engil. Na każdym etapie zakupu mieszkania w inwestycji FajnyDom w Krakowie cały czas nerwy, bardzo czesto czulismy sie wprowadzani w blad przez biuro sprzedazy. Deweloper wybudował osiedle na gruntach o nieuregulowanej własności, do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy czy nie znajdzie się inny właściciel gruntów i nie stracimy wpłaconych zaliczek. W biurze sprzedazy w poczatkowych etapach nic nam nie chcieli powiedziec, dowiadywalismy sie wszystkiego na wlasna reke w urzedach. Ostatecznie sprawy własności gruntów uregulowane wiele miesięcy po terminie z umowy deweloperskiej. Umowa ostateczna zawarta prawie rok po terminie z umowy deweloperskiej. Klienci tracili przyznane kredyty MDM rodzina na swoim. Dotarcie do jakiejkolwiek informacji graniczyło z cudem, często otrzymywaliśmy sprzeczne informację od różnych pracowników tego biura. Dział techniczny nie przestrzega żadnych terminów z umowy deweloperskiej, usterki zgłoszone na odbiorze technicznym nie zostały usunięte w terminie. Jesteśmy już kilka miesięcy po zakupie mieszkania a do chwili obecnej nie usuneli częsci usterek. Podwykonawcy nie chcą przyjeżdzać usuwać usterek, o usunięcie najdrobniejszej trzeba wielokrotnie się prosić. Standardowa praktyką tego dewelopera jest określanie zgłoszonych usterek jako niezasadne. Jako klienci musi tracić wiele godzin na udowadnianie deweloperowi, że celowo nie niszczymy sobie mieszkania, tylko inwestycja zawiera liczne wady ukryte. W firmie córce dewelopera powołanej na budowę osiedla kilkukrotnie zmieniło się już większość pracowników łąćznie z dyrektorami. Każdej nowej osobie trzeba od nowa przedstawiać historię zgłoszeń ponieważ z nieznanych nam powodów nie mają oni dostępu do dokumentacji poprzedników. W wielu mieszkaniach nieprawidlowo dziala ogrzewanie, a u niektorych w ogole nie dziala. Mieszkancy skarza sie dodatkowo na glosna wentylacje w mieszkaniach. Jezeli nic sie nie zmieni wspolnota mieszkaniowa bedzie musiala dochodzic usuniecia usterek na terenie wspolnym na drodze sadowej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.