Miniaturka Park Wola

Park Wola
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Inne nazwy
Robyg Park Wola
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2014 grudzień
Zakończenie budowy
2016 grudzień
Inwestor/deweloper
Robyg

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
8
Kondygnacje podziemne
2

Opis

Budowla Park Wola została zbudowana w Warszawie, stoi wzdłuż ulicy Jana Kazimierza, Sowińskiego, Karlińskiego Kacpra, Wolskiej. Inną jej nazwą jest Robyg Park Wola. Konstrukcja obiektu rozpoczęła się jesienią 2014, a zakończyła się w czwartym kwartale 2016 roku. Firma budowlana Fabet Konstrukcje z Kilec jest generalnym wykonawcą obiektu, natomiast jego deweloperem jest Robyg Development. W odległości 149 metrów znajduje się gmach Na Sowińskiego, 232 metrów dalej znajduje się Osiedle Jana Kazimierza, a 268 metrów dalej znajdzie się osiedle mieszkalne Forum Wola.

Ostatnio zmodyfikowano 2016-12-19 08:24:39

Powiązane firmy

Forum opinii Park Wola


 • ktoś
  Gość
  2014-11-17 15:02:56
  ale ściemniają. Deweloper nie dostał jeszcze pozwolenia na budowę, a już przedstawia projekt. Do tego chwali się, że będzie tam park, a tak w rzeczywistości to nawet UM nie wie co tam będzie.
  Dodatkowo można pogratulować nowym mieszkańcom. Ich goście na pewno nie będą mieli gdzie parkować, a na Wszystkich Świętych będą mieli istny zlot samochodów.

 • gosc
  Gość
  2014-11-26 15:45:28
  A czy dzialka nalezy do Pani/Pana? Nie. Czy warunki zabudowy dopuszczają tam zabudowę mieszkaniową? Tak. Czy urbaniści z UM lata temu zadbali o istnienie parków, przedszkoli i szkół na nowych osiedlach? Nie.
  Więc do kogo te pretensje?

 • ktoś
  Gość
  2014-12-09 12:20:28
  Jakie warunki zabudowy? phi... Przecież plan zagospodarowania przestrzennego, pomimo że rzekomo był gotowy w lutym, nie został wyłożony do wglądu. Dlaczego? Dlatego, żeby można było wydać pozwolenie na budowę, bo przecież w okolicy już nie ma wolnego miejsca i trzeba wycinać drzewa.
  Gdyby go wyłożyli, byłoby pozamiatane !!!
  Inna sprawą, jest czy deweloper wywiąże się z obietnicy i na pozostałym skrawku zieleni zrobi park.
  Dostał pozwolenie, sprzeda mieszkania i może olać sprawę.
  Informacje na ulotce też są mało wiarygodne. - 5min do metra? wynik z google.maps bez korków.

 • maks
  Gość
  2015-08-07 06:49:13
  Odradzam. Ciężarówki jeżdżą ulicą Sowińskiego w dzień i w nocy. I nie przestaną po zakończonych budowach,bo jeżdżą do żwirowni,ktora się tam znajduje. Nie da się wieczorem oglądać tv ani spać przy otwartym oknie. Poza tym ciągle kurz,bo ciężarówki rozsypują piasek. Na czas budowy inwestycji jeździ często czyszczarka,ale czy będzie tak po jej zakończeniu? Wcześniej trzeba było dzwonić na straż miejska,bo piach zalegal na chodniku.
  Sytuację znam bdb,bo mieszkam przy Sowińskiego od dwóch lat.

 • Karol
  Gość
  2016-04-01 14:03:35
  Matko !!! dodzwoniłem się do biura sprzedaży na Woli, a tam Pani chyba miała zły dzień co za obsługa. Kobieto, trochę życia bo klientów w taki sposób nie znajdziesz!

 • tessa
  Gość
  2016-04-06 10:03:25
  Szukam mieszkania na Woli ale raczej takiego jakie oferuje Bliska Wola, osiedle może i duże ale ceny lepsze i rozwiązania nowocześniejsze.

 • Sylwia.
  Gość
  2019-06-19 00:06:07
  A stare budownictwo przy sowińskiego te niskie bloki jaki tak jest stan porządki czy spokojna dzielnica czy miejsca parkingowe .Wiem że są delikatesy biedronka rosman jakie to jest osiedle

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.