Osiedle Flora od Grupy Asbud w Warszawie

2016.01.29

1 lutego 2016 roku rozpocznie się realizacja pierwszego etapu Osiedla Flora, które powstanie na warszawskiej Białołęce. Inwestorem projektu jest Grupa Abus, która wybrała spółkę Esbud na generalnego wykonawcę.

W ramach pierwszego etapu prac powstanie 111 lokali mieszkalnych o powierzchni od 33 do 100 metrów kwadratowych. Osiedle powstanie na działce przy ulicy Głębockiej na warszawskiej Białołęce. Pierwsze prace budowlane - firma Esbud - jako generalny wykonawca rozpocznie 1 lutego bieżącego roku. Zakończenie budowy I etapu prac to kwiecień 2017 roku.

Docelowo, Osiedle Flora dostarczy na warszawski rynek mieszkaniowy około 600 lokali. W pierwszej kolejności powstanie 5-kondygnacyjny budynek z wewnętrznym dziedzińcem. W sprzedaży są kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3- i 4-pokojowe lokale, a największe ma metraż sięgający 100 mkw. Parter budynków zostanie zagospodarowany pod pomieszczenia handlowo-usługowe.

Blisko 20 proc. mieszkań Osiedla Flora znalazło swoich nabywców już na etapie przedsprzedaży. W ofercie osiedla znajdują się również lokale spełniające wymogi programu MdM, a cena m kw. rozpoczyna się już od 5 374 zł.

Oddanie do użytku pierwszej części inwestycji to kwiecień 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.