Nowy produkt od Grupy Robyg w Warszawie

2019.11.13

Na początku 2020 roku rozpocznie się budowa nowej inwestycji Grupy Robyg w Warszawie - Modern Space, tym samym deweloper wprowadza do oferty nowy produkt – mikroapartamenty.

Modern Space składało się będzie z dwóch 4-kondygnacyjnych budynków, w których znajdą się 402 lokale o zróżnicowanych metrażach od 18 do 38 metrów kwadratowych.

Coraz więcej osób kupuje mieszkania za gotówkę – także jako działalność inwestycyjną z planami zarabiania na wynajmie. Wielu klientów to osoby dojeżdżające na tydzień roboczy do Warszawy do pracy, które chcą mieć wygodne własne lokum blisko miejsca zatrudnienia. Także studenci coraz częściej kupują mieszkania, które w długiej perspektywie mogą być wynajmowane. Te obserwacje skłoniły nas do wprowadzenia do sprzedaży nowego formatu inwestycji – mikroapartamentów - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG SA.

Warszawska inwestycja zaoferuje również szereg innych udogodnień, w tym m.in. ochronę z monitoringiem, concierge, fitness, pralnię, przechowalnię bagażu czy wykończenie pod klucz oraz możliwość odpisania podatku VAT. W parterze budynków znajdą się usługi i sklepy, natomiast na pierwszym piętrze zaplanowano miejsce pod m.in. na Centrum Medyczne..

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Dar
    Gość
    2020-04-27 10:00:43
    Ja właśnie szukam mieszkania pod inwestycję i bardzo zainteresował mnie właśnie Modern Space – to teraz robi się modne, coraz większe będzie zainteresowanie na małe, ale urządzone w wysokim standardzie mieszkania. Jestem umówiony na czat z deweloperem, zobaczymy :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.