Nowoczesny modernizm z elewacją z kamienia sprzed 145 milionów lat - nowy apartamentowiec w Warszawie

2022.01.25

Moderna Holding ujawniła szczegóły nowego projektu mieszkaniowego na warszawskiej Woli, który powstanie na działce po istniejącej dawniej kamienicy.

Apartamenty Chronos to najnowsza inwestycja mieszkaniowa Moderna Holding, która nawiązywać ma do stylistyki dawnych kamienic. 7-kondygnacyjny budynek stanie na działce u zbiegu alei Solidarności z ulicą Żelazną na Woli.

W ramach inwestycji zaplanowano 108 apartamentów o zróżnicowanych metrażach odprawie 31 mkw. do ponad 143 mkw. przy wysokości lokali do 270 do 380 cm. i oknami na pełną wysokość mieszkania. Najwyższe kondygnacje zostały lekko wycofane, a parter budynku został zagospodarowany pod przestrzeń handlowo-usługowej, w której znajdzie się 6 lokali komercyjnych.

We wnętrzach Apartamentów Chronos zaplanowano materiały z użyciem kamienia i drewna. Kamień naturalny o różnych strukturach i kolorach dopełniony jest ciemnym dębem. Przestrzeń uzupełnia oświetlenie ledowe oraz elementy metalowe. Komunikację pomiędzy piętrami zapewni cichobieżna winda. We wnętrzach znajdzie się także stanowisko concierge, a pod obiektem oprócz stanowisk parkingowych także 138 miejsc dla rowerów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.