Nowe osiedle Viva Garden V dostępne w MDM

2017.03.23

Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży nowy projekt Viva Garden V. To kolejny etap inwestycji realizowanej na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle dostarczy łącznie 93 mieszkania, z których duża część jest dostępna w programie MDM. Oddanie do użytkowania budynków planowane jest na ostatni kwartał 2018 r.

Deweloper Victoria Dom wprowadził do sprzedaży mieszkania w ramach nowego projektu Viva Garden V. To kolejny etap inwestycji realizowanej na zielonej Białołęce przy ul. Białołęckiej. Obejmuje on mieszkania w niskich, trzy i czterokondygnacyjnych budynkach, w których zaplanowano 93 mieszkania o powierzchniach od 29 do 78 m2.

Architekci na stosunkowo niewielkich metrażach zaprojektowali od dwóch do pięciu pokoi. z tego 8 mieszkań w tym etapie jest dwupoziomowych i posiada jasne poddasza mieszkalne. Wszystkie lokale, niezależnie od powierzchni, mają balkon, ogródek lub loggię. Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 5499 zł/mkw, co pozwala uzyskać dopłatę w ramach programu Mieszkanie Dla Młodych (MDM). Oddanie budynków do użytkowania planowane jest w ostatnim kwartale 2018 r. Generalnym wykonawcą jest firma Łucz-Bud.

Dla wygody mieszkańców przewidziano wiele komórek i boksów lokatorskich, zarówno na piętrach, jak i w garażach. W ramach przestrzeni wspólnych powstanie plac zabaw dla dzieci, na terenie osiedla znajdzie się także część rekreacyjna. Goście odwiedzający mieszkańców osiedla, będą mogli pozostawić swoje samochody w wyznaczonych miejscach, zarówno na parkingu naziemnym, jak i w garażu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.