Nexity z kolejnym osiedlem w Warszawie. Nowa oferta na Bemowie


2021.11.17
Autor: Urbanity.pl
Nexity Polska wprowadziło do sprzedaży nowe mieszkania, które powstaną w ramach etapowanej inwestycji mieszkaniowej - Bemosphere. Będzie to czwarte osiedle dewelopera w tej części Warszawy.

Osiedle Bemosphere wybudowane zostanie na Chrzanowie, przy ulicy Szeligowskiej 24 i docelowo składało się będzie z sześciu budynków wielorodzinnych. Do sprzedaży trafiły właśnie mieszkania z pierwszego o nazwie Natural.

Oferta Nexity Polska na Bemowie została wzbogacona o 107 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 109 metrów kwadratowych i rozkładach od kawalerek po lokale 5-pokojowe.

Pierwszy budynek w inwestycji wyróżni estetyczny design, podkreślony przez wykończenie budynków materiałami o stonowanych barwach, a w modnych wnętrzach nawiązanie do kolorów ziemi, gdzie będą dominowały odcienie brązu i zieleni. Na przyszłych mieszkańców czekały będą ogródki lokatorskie, stojaki rowerowe, boksy lokatorskie w halach garażowych oraz całodobowa ochrona.

W kolejnych etapach osiedla Bemosphere powstaną ogrody deszczowe z różnorodnymi roślinami, a także place zabaw, strefy rekreacyjne oraz lokale usługowe.

Komentarze


 • Marzena
  Gość
  2021-11-25 14:04:13
  O proszę, szykuje się kolejne fajne osiedle od nexity. Moi znajomi mają od nich mieszkanie, pokoje w nim są ustawne.

 • Wieś City
  Gość
  2021-11-26 10:34:49
  Moi znajomi mieli od nich mieszkanie ale w trakcie wykanczania znaleźli tyle baboli i usterek że sprzedali zaraz po zrobieniu minimalnego standardu ikea.

 • mruj
  Gość
  2021-11-26 11:29:58
  Minimalny standard ikea hahhahahahahha

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.