Największe inwestycje Yareal w Warszawie pod opieką JLL


2021.11.18
Autor: Urbanity.pl
Przestrzeń handlowo-usługowa dwóch flagowych inwestycji Yareal w Warszawie zostanie skomercjalizowana przez firmę JLL.

Firma doradcza JLL została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za pozyskanie najemców do części handlowo-usługowych w dwóch flagowych inwestycjach - zespołu biurowców LIXA i kompleksem mixed-use SOHO by Yareal.

Podpisana umowa z JLL obejmuje łącznie około 15 000 mkw. powierzchni GLA, z czego 11 000 mkw. przypada na kilkadziesiąt lokali użytkowych w SOHO by Yareal, a pozostałe 4 000 mkw. to lokale o powierzchni 40-400 mkw., zlokalizowane w kompleksie LIXA.

Kompleks SOHO by Yareal powstaje na Kamionku i łącznie składał się będzie z kilkunastu budynków wielorodzinnych oraz zrewitalizowanych postindustrialnych budynków historycznych. W sumie inwestycja zaoferuje ponad 900 apartamentów i mieszkań oraz lokali. W ramach kompleksu powstanie także 300-metrowy park linearny.

Z kolei w pobliżu Ronda Daszyńskiego powstaje nowoczesny kompleks pięciu biurowców pod nazwą LIXA. Dwa pierwsze, gotowe budynki oferują łącznie 28 000 mkw. przestrzeni biurowej do pracy. Obecnie dobiega końca budowa trzeciego biurowca, który dostarczy na warszawski rynek kolejne 20 000 mkw.

Ostatni etap LIXA zostanie połączony z istniejącą częścią kompleksu przez zielony i tętniący życiem pieszy pasaż, tworzący wygodne połączenie ulic Kasprzaka i Giełdowej. Nowy deptak stanie się miastotwórczym miejscem wypełnionym sklepami, usługami i gastronomią, zaspokajającymi potrzeby najemców w ciągu dnia.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.