Można już kupić mieszkania z II etapu osiedla Apartamenty Królewskie w Wilanowie

2021.04.15
Autor: Urbanity.pl

Robyg dysponuje już pozwoleniem na budowę kolejnego etapu inwestycji Apartamenty Królewskie w Warszawie.

Wkrótce rozpocznie się budowa kolejnego etapu warszawskiej inwestycji firmy Robyg w Wilanowie. W drugiej części osiedla powstanie 69 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Wszystkie lokale wyposażone zostaną w balkony, loggie i tarasy - metraże nawet 40 mkw, a na parterach ogródki do 60 mkw. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej.

Apartamenty Królewskie powstają w prestiżowej dzielnicy Wilanów, na zakończeniu Osi Królewskiej prowadzącej z Muzeum Pałacu Króla Jana III. Do wykończenia elewacji budynku wykorzystane zostaną takie materiały jak szkło, kamień, czy drewno. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji eleganckie lobby, wózkownię oraz pomieszczenia fitness, znajdujące się na parterze. Dodatkowo zaplanowano wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw, a na terenie inwestycji znajdzie się także park z dużą ilością drzew oraz elementami małej architektury.

Budowa II etapu Apartamentów Królewskich rozpocznie się w drugim kwartale br., i potrwa do końca 2022 roku.

Komentarze


 • Dar
  Gość
  2021-05-17 11:47:10
  Moi bliscy znajomi mieszkają na pierwszym etapie, więc chcę się zainteresować tematem, bo szukam czegoś fajnego do mieszkania i wydaje się, mam już zdolność, żeby zaciągnąć kredyt ^^ Chcę to zrobić jak najszybciej, bo wydaje mi się, że ceny dalej będą rosnąć.

 • Robyg
  Gość
  2021-05-17 13:11:07
  Polecamy Ursus, osiedla naćkane jak igły na jeżu, na terenach poprzemyslowych za 10k/m2

 • Krisu
  Gość
  2022-08-01 12:05:27
  Bardzo fajna inwestycja, my teraz ciśniemy z zakupem. Stawki są mocno do negocjacji, w sumie teraz (podobnie jak wcześniej) największym problemem jest decyzja banku. Ale jesteśmy dobrej myśli ^^

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.