Mermaid Properties wybrała agenta wyłącznego dla projektu Jasna 26

2010.12.16

Spółka Mermaid Properties, właściciel warszawskiej kamienicy przy ulicy Jasnej, podpisała umowę z CBRE - jedną z największych na świecie firm doradczych działających w sektorze nieruchomości komercyjnych. CBRE została wyłącznym agentem budynku, który będzie przekształcony w biurowiec klasy A. Jasna 26 to kolejny, obok Libra Business Centere, Miodowa 10 i Cross Point, projekt biurowy w portfolio dewelopera.

Jasna 26 jest 5-piętrową kamienicą z lat czterdziestych XX wieku, która powstała na fundamentach przedwojennego hotelu Victoria, w sąsiedztwie Parku Saskiego i stacji metra Świętokrzyska. Budynek oferuje łącznie ponad 4300 m kw. powierzchni biurowej. Biurowiec posiadać będzie dwupoziomowy garaż podziemny z 52 miejscami parkingowymi, z wjazdem od ulicy Jasnej. Na ostatnim piętrze znajdować się będzie rozległy 100-metrowy zielony taras z widokiem na Plac Dąbrowskiego i okolicę.

Wnętrze budynku zostanie poddane gruntownemu remontowi i dostosowane do wymogów stawianych biurowcom klasy A – mówi Łukasz Dołęga, v-ce prezes Mermaid Properties.

Jasna 26 powstanie w pierwszym półroczu 2012 roku. Obecnie jest zarezerwowanych 80 proc. lokali usługowo-handlowych znajdujących się na parterze i kondygnacji -1.

Tak duże zainteresowanie tymi powierzchniami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Nadal trwają rozmowy z kolejnymi najemcami - komentuje Łukasz Dołęga z Mermaid Properties.

Źródło: www.mermaid.pl

Inne wiadomości o Jasna 26, Mermaid Properties

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.