Miniaturka Marina Mokotów II

Marina Mokotów II
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Mokotów
Otaczające ulice
Żwirki i Wigury, Racławicka
Rodzaj struktury
Kompleks
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2018 lipiec
Inwestor/deweloper
Dom Development

Dane techniczne

Lokale mieszkalne
750

Opis

Zespół budynków mieszkalnych Marina Mokotów II będzie stał w Warszawie w obrębie dzielnicy Mokotów, będzie stał wzdłuż Żwirki i Wigury, Racławickiej. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Budimex, jest to projekt deweloperski Dom Development, a pracownią w której powstał projekt jest HRA Architekci. W odległości 113 metrów znajduje się osiedle Marina Mokotów WI 1/WI 2, 213 metrów dalej znajduje się Lipowy Office Park, a 216 metrów dalej znajduje się osiedle Marina Mokotów WE 1.

Informacje dodatkowe

  • osiedle realizowane etapowo
  • I etap osiedla składa się z 215 apartamentów w dwóch budynkach apartamentowych oraz 91 apartamentów w dwóch rezydencjach. Łącznie z lokalami usługowymi I etap liczy 319 lokali. Oddanie do użytku I połowa 2020 roku
  • lokale handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze
Ostatnio zmodyfikowano 2018-07-26 13:48:48

Powiązane firmy

Forum opinii Marina Mokotów II


  • Pracownik na tej budowie
    Gość
    2020-01-17 00:00:35
    Zapraszam Firmę Budimex do zwiększenia wysiłków w celu wyeliminowania patologii wśród podwykonawców jakich sobie dobiera do współpracy a patologia tych podwykonawców polega na zatródnianiu ludzi na tej właśnie budowie bez żadnej umowy o pracę a tym samym bez uprawnień do wykonywania prac budowlanych . ponadto podwykonawcy w/w wprowadzają tych ludzi niby zatrudnionych bez odpwiednich butów ochronnych i innej odzieży ochronnej. Zapraszam do częstrzej kontrolii osoby uprawnione z firmy Budimex .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.