JLL w kompleksie Warsaw Spire w Warszawie

2015.08.20

8 tys. metrów kwadratowych wynajęła międzynarodowa firma doradcza JLL w powstającym w Warszawie kompleksie biurowym Warsaw Spire. Inwestycja, która mieści się w pobliżu Ronda Daszyńskiego należy do firmy Ghelamco Poland.

Dzięki podpisanej umowie firma skonsoliduje w jednym miejscu wszystkie swoje warszawskie linie biznesowe - JLL Polska, Centrum Zarządzania Umowami Najmu oraz Usług Korporacyjnych w regionie EMEA (EMEA Corporate Solutions Centre of Excellence) oraz Europejskie Centrum Finansowe (European Finance Centre).

Pracownicy firmy doradczej będą przeprowadzać się do nowej siedziby w dwóch etapach. Najpierw w II kwartale przyszłego roku, na pietrach od 27 do 30 o powierzchni 5900 mkw., w budynku A, przeprowadzi się 450 pracowników.

W 2020 roku do pomieszczeń biurowych w kompleksie Warsaw Spire na pietrach od 25 do 26 przeprowadzą się pracownicy Europejskiego Centrum Finansowego. Łącznie na 8000 mkw., pracować będzie około 700 osób firmy JLL.

Warszawska inwestycja Warsaw Spire to trzy budynki biurowe - 180-metrowy wieżowiec z 49 kondygnacjami i powierzchnią najmu wynoszącą 60 tys. mkw., oraz dwa 55-metrowe obiekty B i C, w których do wynajęcia jest po 20 tys. mkw. na 15 kondygnacjach.

Obecnie poziom komercjalizacji wynosi prawie 70 proc. Projekt architektoniczny kompleksu powstał w belgijskiej pracowni M. & J-M. Jaspers - J. Eyers & Partners, we współpracy z Polsko-Belgijską Pracownią Architektury - Projekt.

Oddanie do użytku wieżowca Warsaw Spire oraz placu Europejskiego zaplanowano na kwiecień przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Warsaw Spire, Ghelamco Poland, JLL Poland, Projekt Polsko - Belgijska Pracownia Architektury

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.