InterContinental w Warszawie z nowymi pokojami i Apartamentem Prezydenckim

2020.01.16

Zakończyły się prace remontowane w kultowym już hotelu na mapie stolicy - InterContinental. Pięciogwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest w centrum Warszawy.

Zakończono drugi, a zarazem ostatni etap remontu warszawskiego Hotelu InterContinental. W ramach inwestycji wyremontowano łącznie 414 pokoi, w tym Apartamenty Junior Suite oraz Senior Suite i Apartament Prezydencki. Pierwsze prace remontowe w obiekcie ruszyły w 2018 roku.

W ramach przeprowadzonych prac wyremontowano również lobby, InterContinental Club Lounge na 41 piętrze oraz Restauracje Downtown. Za projekt aranżacji wystroju wnętrz odpowiada Alan McVitty z pracowni M Studio London z Wielkiej Brytanii.

W apartamentach typu Senior oraz w Apartamencie Prezydenckim znajdują się żyrandole, które zostały wykonane z kryształów Swarovskiego. Meble i zabudowa utrzymane są w kolorystyce ciemnego dębu ze złotymi dodatkami.

Dla gości pozostających w Warszawie na dłużej InterContinental oferuje w pełni wyposażone apartamenty długoterminowe. Na 43. piętrze wieżowca znajduje się RiverView Wellness Centre, czyli część rekreacyjno-sportowa hotelu. Mieści się tutaj basen, jacuzzi, sauny oraz w pełni wyposażona siłownia. InterContinental to także wielokrotnie nagradzaną restauracją Platter by Karol Okrasa.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o InterContinental

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.