Gotowy budynek na Białołęce z bryłą tworzącą charakterystyczny zygzak przypominający grę Tetris

2022.01.19

Gotowy do zamieszkania jest już budynek Alinea w Warszawie o niecodziennym kształcie. Jeszcze w styczniu do obiektu wprowadzą się pierwsi mieszkańcy.

Alinea to inwestycja francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier, która powstała na warszawskiej Białołęce. Budynek wielorodzinny jest już gotowy i niebawem wprowadzą się do niego pierwsi lokatorzy.

To co wyróżnia inwestycję to jej kształt i nowoczesna bryła z niebanalnym układem balkonów. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby nie graniczyły ze sobą.

5-piętrowy budynek Alinea przy ulicy Łopianowej na Białołęce oferuje łącznie 75 mieszkań o metrażach od 26 do 93 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale posiadały będą balkony z wyjątkiem tych na parterze - tam mieszkańcy mają do swojej dyspozycji ogródki. Jedno z mieszkań na ostatnim piętrze posiada specjalne wyjście prowadzące z balkonu na taras umieszczony na dachu budynku.

Bouygues Immobilier rozpoczął już także budowę inwestycji Aparté Mokotów przy ulicy Polskiej. W zeszłym roku francuski deweloper ogłosił również start swojej najnowszej inwestycji w Warszawie – Novelii Bemowo, kameralnego budynku z 89 mieszkaniami.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.