70% Galerii Bursztynowej już wynajęte

2013.10.18

Kolejni najemcy podpisują umowy w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Obecnie wynajęto już 70% powierzchni obiektu, a do nowych najemców należą m.in. drogeria Rossmann, firma obuwnicza CCC czy najemca z sektora modowego. Firma doradcza Cushman & Wakefield jest wyłacznym agentem zajmującym się komercjalizacją galeri, której otwarcie zaplanowane będzie na wiosnę 2014 roku.

Galeria Bursztynowa zlokalizowana jest w centrum Ostrołęki przy ul. Gorbatowa i Żebrowskiego. Dzięki takiemu położeniu oraz dobrego skomunikowania, z łatwością będzie można dojechać do galerii z pięciu niezależnych wjazdów. Obiekt ma pomieścić około 60 lokali o łącznej powierzchni użytkowej 32 tys. mkw, z czego 27 tys. mkw to powierzchnia handlowa pod wynajem. Dodatkowo powstanie 850 miejsc parkingowych.

Zanim firma CCC czy Rossmann podpisali umowy najmu w galerii, decyzję taką podjął hipermarket Tesco, który zajmie 8 tys. mkw, a także salony Orange i Kolporter, liczne kawiarnie, apteka i pralnia. Oddzielnym budynkiem, nadal należącym do galerii będzie market budowlany, OBI o powierzchni równej Tesco.

Aktualnie na terenie obiektu trwają prace budowlano-wykończeniowei instalacyjne, a także budowany jest parking.

Jedynym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Galerii Bursztynowej jest firma Cushman & Wakefield, a właścicielem budynku jest spółka Narev Inwestycje.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.