Elastyczna przestrzeń biurowa w kompleksie The Warsaw HUB

2019.10.28

Powstający kompleks biznesowy The Warsaw Hub firmy Ghelamco będzie kolejnym miejscem, w którym WeWork, światowy lider w dziedzinie nowoczesnych i elastycznych przestrzeni biurowych, ulokował swoje biura.

Przestrzenie biurowe WeWork mieściły się będą w podium kompleksu The Warsaw HUB w części wieży B. Firma zajmie 4. piętra biurowca, gdzie stworzone zostaną elastyczne i nowoczesne przestrzenie do pracy i wypoczynku. Członkowie społeczności WeWork mają do swojej dyspozycji m.in. kuchnię ze świeżo parzoną kawą oraz strefy relaksu z miejscami na wypoczynek, stołami bilardowymi i grami arkaidowymi.

W transakcji Ghelamco doradzała firma JLL, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB. WeWork był reprezentowany z kolei przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield.

The Warsaw HUB to kompleks biznesowy firmy Ghelamco o powierzchni aż 113 000 mkw., na której znajda się biura klasy A, centrum konferencyjne, hotele, przestrzeń handlowo-usługowa, klub fitness oraz centrum współpracy startupów i korporacji. Inwestycja przy rondzie Daszyńskiego na Woli składa się z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, połączonych pięciokondygnacyjnym podium.

Wśród najemców kompleksu znajda się m.in. Getin Noble Bank, globalne centrum usług biznesowych Standard Chartered, hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, centrum współpracy startupów i korporacji The Heart Warsaw, supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp.

Projekt architektoniczny THE Warsaw HUB przygotowała pracownia AMC Andrzeja Chołdzyńskiego.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.