Oficjalne otwarcie warszawskiego kompleksu Plac Unii City Shopping

2013.10.14

Pierwsi klienci mogą już robić zakupy w nowo powstałym centrum handlowym Plac Unii w Warszawie, którego inwestorem jest firma Liebrecht & Wood i BBI Development NFI. Inwestycja pochłonęła 500 mln zł i została sfinansowana dzięki bankowi Pekao.

Kompleks Plac Unii w Warszawie to wielofunkcyjna inwestycja, która ma 15,5 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej i 41,3 tys. mkw. powierzchni biurowej. Dla klientów czeka również 3-poziomowy parking samochodowy na 800 miejsc. Lokale handlowo-usługowe zostały zagospodarowane na trzech pierwszych kondygnacjach. Wśród najemców znajdą się m.in. H&M, Zara, Marella, Deni Cler, Mohito, Vistula/Wólczanka, Cubus, Massimo Dutti.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia APA Kuryłowicz & Associates.

Wolnych jest jeszcze sześć lokali handlowych o łącznej powierzchni 700 mkw., co daje poziom skomercjalizowania kompleksu na poziomie 96 proc.

Budowa Placu Unii rozpoczęła się w grudniu 2009 roku, kiedy to generalny wykonawca - firma Warbud - weszła na plac budowy. W grudniu 2012 roku odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy.

Zarządzaniem budynku zajmuje się spółka WeCare.

Źródło: Eurobuild

Inne wiadomości o Plac Unii City Shopping, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Liebrecht & wooD Polska, WeCare

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.