Coraz bliżej rozpoczęcia budowy kompleksu Sienna Towers

2015.10.16

Najprawdopodobniej na przełomie 2015/2016 roku rozpoczną się prace budowlane związane z realizacją kompleksu Sienna Towers w Warszawie - taką informację przekazał portalowi Eurobuild, Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i ds. rozwoju firmy Ghelamco Poland, która jest deweloperem projektu

Sienna Towers składać się będzie z trzech budynków, z czego dwie wieże będą miały po 130 metrów, a trzeci budynek sięgał będzie 86 metrów. Łączna powierzchnia całej warszawskiej inwestycji wyniesie prawie 100 tys. metrów kwadratowych.

Budowa kompleksu, który realizowany będzie etapowo, rozpocznie się od najniższego z obiektów. W ramach wszystkich faz projektu, udostępnione zostanie 75 tys. mkw. powierzchni biurowej i 25 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej pod handel i usługi. Pod całym kompleksem znajdzie się czteropiętrowa hala garażowa na 1000 stanowisk.

Inwestycja będzie bezpośrednio połączona ze stacją metra Rondo Daszyńskiego. Inwestor - firma Ghelamco - posiada pozwolenie na budowę, które wydane zostało w maju 2014 roku.

Źródło: Eurobuild CEE

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.