Columbia Sportswear zmienia siedzibę na warszawskim Służewcu

2021.02.23

Do biurowca Signum Work Station na warszawskim Służewcu wprowadzi się firma Columbia Sportswear Poland, której początki sięgają 1938 roku.

Nowy najemca biurowca Signum Work Station w Warszawie została firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji profesjonalnej odzieży sportowej. Columbia Sportswear Poland wynajęła 350 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Przeprowadzka zaplanowana została na kwiecień br. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma Columbia Sportswear Poland, która założona została w 1938 roku oferuje odzież, obuwie i akcesoria sportowe dostępne na rynkach europejskim, azjatyckim i północnoamerykańskim. W Europie firma zatrudnia 500 pracowników w 14 krajach.

Przeprowadzka do nowej siedziby została podyktowana planowanym wyburzeniem biurowca University Business Center I, w którym firma obecnie prowadzi działalność.

Signum Work Station (dawne Trinity Park III) to nowoczesny biurowiec, który oferuje 32 400 mkw. powierzchni najmu klasy A. Warszawski budynek posiada certyfikat ekologiczny BREEAM Excellent. Biurowiec w 2019 roku przeszedł modernizację części wspólnych oraz terenów wokół budynku. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Domaniewskiej 49. Asset Managerem obiektu jest Cromwell Property Group.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.