CBRE wyłącznym agentem czterech biurowców w Warszawie

2015.01.16

Firma doradcza CBRE, została wybrana na wyłącznego agenta portfolio budynków biurowych spółki GLL Real Estate Partners. Chodzi o cztery warszawskie biurowce: Liberty Corner, Marynarska Point II, Griffin House oraz Renaissance.

Liberty Corner to biurowiec o standardzie biur klasy A+, który znajduje się przy ulicy Mysiej 5 w Warszawie. Budynek dysponuje łączną powierzchnią najmu wynoszącą 5 256 mkw. Pod obiektem znajdzie się parking samochodowy na 75 miejsc. Do najemców biurowca należą: Ambasada Irlandii, PGE Energia Natury, Deutsche Bank, Spencer Stuart.

Kolejnym biurowcem, którego agentem została firma CBRE jest Griffin House, znajdujący się przy Placu Trzech Krzyży. Budynek oddany został do użytku w 2006 roku i ma 3 726 mkw. powierzchni biurowo-usługowej. Głównym najemcą została firma ICBC.

Marynarska Point II to z kolei 13 tys. mkw. powierzchni biurowej znajdującej się na dziesięciu kondygnacjach biurowca o standardzie klasy A. Budynek znajduje się na warszawskim Mokotowie.

Ostatnim budynkiem jest Renaissance przy Placu Zbawiciela. Biurowiec, który oferuje biura o najwyższym standardzie klasy A, dysponuje powierzchnią najmu wynoszącą 4 600 mkw. Najemcami budynku są Polbank EFG oraz Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Marynarska Point II, Liberty Corner, Renaissance Building, Griffin House

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.