Biurowiec X20 - nowa inwestycja firm AIG i White Star Real Estate

2019.07.23

Przy ulicy Czerniakowskiej na warszawskim Mokotowie rozpoczęła się budowa nowoczesnego budynku biurowego X20, który jest kontynuacją ukończonego już biurowca X2.

Rozpoczęła się budowa nowoczesnego biurowca klasy A, który zlokalizowany będzie na działce przy ulicy Czerniakowskiej na Mokotowie. X20 to wspólna inwestycja firm AIG i White Star Real Estate, a sam projekt otrzymał już finansowanie bankowe w wysokości 61 mln euro od Erste Group.

Nowy biurowiec jest kontynuacją ukończonego i w pełni wynajętego przez agencję Dentsu Aegis Network oraz restaurację Mielżyński budynku X2, który został nabyty przez White Star Real Estate oraz AIG. Do parku biurowego będzie można dojechać zarówno od ulicy Czerniakowskiej, jak i Czerskiej.

X20 będzie 6-kondygnacyjnym biurowcem klasy A, który oferuje ponad 12 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia. Inwestycja oferowała będzie wiele udogodnień, w tym m.in. restaurację, fitness club, drogerię czy sklep spożywczy. Poziom komercjalizacji obiektu wynosi obecnie 56 proc. X20 to również dwupoziomowa hala garażowa na ponad 260 stanowisk oraz szatnie i stojaki rowerowe.

Biurowiec zostanie oddany do użytku w drugim kwartale 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.