Biurowiec Wołoska 24 z zarządcą

2016.09.05

JLL został wybrany na zarządcę biurowca Wołoska 24 w Warszawie, którego właścicielem jest firma Ghelamco. Budynek został oddany do użytku w drugim kwartale 2016 roku.

Do obowiązków firmy doradczej JLL należy utrzymanie jak najlepszych realacji z najemcami oraz kompleksowe zarządzanie operacyjne, techniczne i finansowe warszawskim budynkiem biurowym Wołoska 24.

Biurowiec dysponuje około 21 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej oraz około 800 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, znajdującej się na parterze. Budynek mieści się przy ulicy Wołoskiej 24 na Mokotowie.

Łukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL, informuje:

Cieszymy się z możliwości współpracy przy kolejnym po Warsaw Spire projekcie biurowym Ghelamco. Wołoską 24 cechuje kombinacja takich atutów jak szeroki dostęp do środków transportu publicznego, wysoki standard technologiczny oraz szereg rozwiązań proekologicznych. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie JLL w obszarze zarządzania nieruchomościami biurowymi przyczyni się do sukcesu tej inwestycji na stołecznym rynku nieruchomości


Wołoska 24 to biurowiec oddany do użytku w drugim kwartale bieżącego roku i został zaprojektowany i zrealizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, co potwierdzone zostało otrzymaniem w tym roku certyfikatu BREEAM Excellent.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.