Biurowiec Wołoska 24 z zarządcą

2016.09.05

JLL został wybrany na zarządcę biurowca Wołoska 24 w Warszawie, którego właścicielem jest firma Ghelamco. Budynek został oddany do użytku w drugim kwartale 2016 roku.

Do obowiązków firmy doradczej JLL należy utrzymanie jak najlepszych realacji z najemcami oraz kompleksowe zarządzanie operacyjne, techniczne i finansowe warszawskim budynkiem biurowym Wołoska 24.

Biurowiec dysponuje około 21 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej oraz około 800 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, znajdującej się na parterze. Budynek mieści się przy ulicy Wołoskiej 24 na Mokotowie.

Łukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL, informuje:

Cieszymy się z możliwości współpracy przy kolejnym po Warsaw Spire projekcie biurowym Ghelamco. Wołoską 24 cechuje kombinacja takich atutów jak szeroki dostęp do środków transportu publicznego, wysoki standard technologiczny oraz szereg rozwiązań proekologicznych. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie JLL w obszarze zarządzania nieruchomościami biurowymi przyczyni się do sukcesu tej inwestycji na stołecznym rynku nieruchomości


Wołoska 24 to biurowiec oddany do użytku w drugim kwartale bieżącego roku i został zaprojektowany i zrealizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, co potwierdzone zostało otrzymaniem w tym roku certyfikatu BREEAM Excellent.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wołoska 24, Ghelamco Poland, JLL Poland

Komentarze


  • NIKT
    Gość
    2021-03-30 03:27:24
    Wybudowaliście Panowie na placu Bema we Wrocławiu obiekt, który sąsiadom z budynku przy ul. Bema, a w szczególności mnie, bo do moich kominów wentylacyjnych wpadają te mechaniczne odgłosy i nie pozwalają mi normalnie żyć. Ten dźwięk przypominający spłuczkę połączoną z włączoną lodówką, a przy otwartym oknie przypominający włączony samochód nie pozwala mi zasnąć. Nie śpię po nocach. Teraz jest kolejna noc i godzina 2, o której robicie mi pobudkę. Nie mogę też pracować w domu. Zarządca budynku ze mnie kpi. Gdy go poprosiłam o pomoc, a poprzedników moja administracja to powiedział, że to nie od niego i zainstalował przed oknami z metalowymi żaluzjami anteny. Dzisiaj w nocy oświetlony jest budynek, jakby był wieżowcem, a na ostatnim piętrze włączone dodatkowe światło i otwarte okno, z którego wydobywa się jeszcze jeden hałas do kompletu tych, które opisałam. Od ponad 10 lat proszę o szacunek i nie doczekałam się. Tak traktuje się w tym kraju jednostkę. Wystosowałam pismo do firmy, a po mojej prośbie jest coraz gorzej. Zadręczacie Państwo ludzi. Mam nadzieję, że nadejdzie taki czas, gdy karma wróci. Ponad 10 lat proszę o SZACUNEK - WYSTARCZY.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.