Biurowiec w Warszawie zaczyna piąć się w górę

2021.02.22

Minęło już dziewięć miesięcy od rozpoczęcia budowy nowoczesnego biurowca Intraco Prime w Warszawie. Ruszyły już roboty związane ze wznoszeniem konstrukcji nadziemnej budynku.

Intraco Prime będzie budynkiem biurowym ze strefą coworkingową i przestrzenią handlowo-usługową w standardzie klasy A. Inwestorem jest Polski Holding Nieruchomości. Inwestycja weszła właśnie w kolejny etap realizacji.

Na budowie warszawskiego biurowca rozpoczęły się prace związane ze wznoszeniem konstrukcji nadziemnej. Wykonawca inwestycji zakończył już rozbiórkę garażu, który sąsiaduje z budynkiem Intraco, wykonał ściany szczelinowe oraz wykopy z tymczasowym rozparciem. W ciągu najbliższych kliku dni zakończy się etap budowy konstrukcji podziemia biurowca.

Docelowo Intraco Prime będzie miał osiem kondygnacji naziemnych oraz trzy zlokalizowane pod budynkiem, które stanowiły będą parking samochodowy. W parterze znajdzie się przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe. Inwestycja oferuje łącznie około 13 000 mkw. powierzchni klasy A. Obiekt otrzymał certyfikat BREEAM Interim na jednym z najwyższych poziomów.

Generalnym wykonawcą jest spółka Strabag, a projekt architektoniczny przygotowało konsorcjum firm Juvenes-Projekt Sp. z o.o. i Pracownia Obsługi Inwestorów Pro-Invest Sp. z o.o. Oddanie do użytku biurowca zaplanowano na I kwartał 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • AH
    Gość
    2021-02-23 10:05:47
    Może laskwco podalbys adres bo nazwa nic nie mówi

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.