Biura serwisowane OmniOffice w wieżowcu The Warsaw HUB

2020.10.08

Operator biur serwisowanych OmniOffice został kolejnym najemcą kompleksu wielofunkcyjnego The Warsaw HUB przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

Operator biur serwisowanych OmniOffice podpisał umowę z firmą Ghelamco na wynajem 1 550 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w The Warsaw HUB na okres 7 lat. OmniOffice to 180 gotowych stanowisk pracy na 26. piętrze wieżowca, przygotowanych w 52 gabinetach. Dodatkowo najemcy będą mieli zapewnione sale konferencyjne wraz ze strefą wypoczynkową.

OmniOffice ma w swojej ofercie biura serwisowane, które są w pełni wyposażone i gotowe do pracy. Operator oferuje także biura wirtualne – udostępnienie adresu rejestrowego dla firmy z pełną obsługą korespondencji. Firma obecna jest na polskim rynku od 2013 roku. Ghelamco w transakcji doradzała firma JLL

The Warsaw HUB to kompleks wielofunkcyjny przy rondzie Daszyńskiego na Woli, który składa się z 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych połączonych wspólnym, pięciokondygnacyjnym podium. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia AMC Andrzeja Chołdzyńskiego, z kolei projekt wnętrz to zasługa biur Przemysław „Mac” Stopa i Massive Design.

Wśród najemców kompleksu są takie firmy jak: Getin Noble Bank, Standard Chartered, GATX, Atradius, Elanco, GrECo i Cushman & Wakefield. W jednej z trzech wież kompleksu wkrótce otworzą się hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.