Asbud kupuje działkę w Warszawie pod kompleks wielofunkcyjny

2019.12.12

Grupa Asbud zakupiła działkę przy ulicy Jagiellońskiej 82 w Warszawie, na której planuje wybudować kompleks wielofunkcyjny.

Zakończony został proces nabycia działki o powierzchni ponad trzynastu hektarów, która zlokalizowana jest przy ulicy Jagiellońskiej 82 w Warszawie. Jak podaje w komunikacie Grupa Asbud jest to jedna z największych transakcji w tym roku, jednak jej wartość nie została ujawniona.

CEO Asbud, Raied Tanous podkreśla: Strategią firmy jest rozwijanie wartości i zmian w otoczeniu. „Nowa Praga” jest z pewnością obszarem słabo zabudowanym, z ogromnym potencjałem, który mógłby przynieść prawdziwą zrównoważaną wartość dodaną miastu i jego mieszkańcom. Asbud z wielką przyjemnością bierze udział w kreowaniu takich zrównoważonych zmian dla miasta i jego mieszkańców, które na pewno zostaną docenione i zapamiętane na lata.


Nowy właściciel działki przy Jagiellońskiej 82 w Warszawie zamierza wybudować na niej kompleks wielofunkcyjny, składający się z części mieszkaniowej, biznesowo-komercyjnej i wypoczynkowej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.