W Pruszkowie poszerzyła się oferta mieszkań firmy Acciona. Osiedle Blanco zaoferuje 300 lokali


2022.05.30
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Acciona buduje swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową poza granicami Warszawy. W Pruszkowie trwa realizacja osiedla Blanco, które łącznie zaoferuje 300 mieszkań. Rusza sprzedaż drugiego etapu inwestycji.

Osiedle Blanco w Pruszkowie zlokalizowane jest przy ulicy Lipowej 42, niecałe 18 km od centrum Warszawy. Docelowo inwestycja składała się będzie z siedmiu budynków wielorodzinnych na 300 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 37,5 do 88,5 mkw. i układach 2, 3 lub 4-pokojowych, z loggiami, balkonami. Acciona, jako deweloper wprowadziła do sprzedaży lokale z II etapu osiedla.

Na budowie osiedla w Pruszkowie kończą się prace związane z wykonaniem płyty fundamentowej i wykopu i stawiane są pionowe elementy konstrukcji garażu podziemnego. Sukcesywnie montowane są także kolejne żurawie wieżowe. Wykonawca inwestycji rozpoczął również budowę elementów pionowych konstrukcji pierwszej kondygnacji nadziemnej (parteru).

Oddanie do użytku całego osiedla Blanco w Pruszkowie planowane jest na 2023 rok. Generalnym wykonawcą jest firma Alfa Bet Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.