Na południowych obrzeżach Warszawy rusza budowa kameralnego osiedla


2021.05.19
Autor: Urbanity.pl
W podwarszawskim Józefosławiu (gmina Piaseczno) rozpoczęła się budowa nowego osiedla dewelopera White Stone pod nazwą Novo.

Novo to najnowsza inwestycja firmy White Stone, która powstaje na południowych obrzeżach Warszawy. W Józefosławiu na działce przy ulicy Wenus powstanie kameralne osiedle o łącznej powierzchni ponad 11 000 metrów kwadratowych. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro ZOA Architekci.

Rozpoczęła się budowa i przedsprzedaż 74 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, które powstaną w ramach dwóch pierwszych budynków osiedla Novo. Każdy lokal dysponował będzie balkonem lub ogródkiem, a w części parterowej budynków zaplanowano lokale usługowe. Na osiedlu deweloper przewidział w ramach I etapu w garażu podziemnym i garażu na poziomie parteru 104 miejsca parkingowe oraz 49 miejsc parkingowych na terenie przy inwestycji.

Docelowo osiedle Novo w podwarszawskim Józefosławiu składało się będzie z sześciu budynków, które dostarczą na rynek 197 mieszkań o powierzchni od 41 do 74 mkw. Oddanie do użytku całej inwestycji zaplanowano na I kwartał 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.