Józefosław kolejnym miastem, gdzie Grupa White Stone zrealizuje osiedle


2020.06.16
Autor: Urbanity.pl
Grupa White Stone stała się właścicielem działki przy ulicy Wenus w Józefosławiu, na której planuje osiedle budynków mieszkalnych na łącznie około 250 mieszkań.

Grupa White Stone sfinalizowała w czerwcu zakup działki w podpiaseczyńskiej miejscowości Józefosław. Przy ulicy Wenus deweloper planuje budowę sześciu niewielkich, 3-piętrowych budynków, w których powstanie łącznie około 250 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Łączna powierzchnia użytkowa lokali wyniesie 13 000 mkw.

Obecnie trwają przygotowania do zagospodarowania działki o powierzchni 13 500 mkw. Deweloper planuje rozpocząć budowę osiedla jeszcze w tym roku. Na zakupionej działce, oprócz mieszkań powstanie też miejsce do relaksu, plac zabaw oraz miejsca postojowe dla samochodów i jednośladów.

Za projekt architektoniczny osiedla w Józefosławiu odpowiada pracownia biuro OPEN Architekci.

Komentarze


 • ava
  Gość
  2020-06-16 20:05:52
  Jeszcze trochę a nie będzie czym tu oddychać, zaczyna być jeden wielki big brother, na każdej najmniejszej wolnej przestrzeni wciska się nowe bloki. Najwyższy czas przystopować tym bardziej, że wyjazd stąd wąskimi drogami, właściwie dróżkami często jest problematyczny

 • dawid
  Gość
  2020-06-16 21:46:04
  na szczescie tych wyborow nie wygraja, jedynie duze miasta i ludzie wykstzalceni ktorzy tam mieszkaja wiedza na kogo glosowac. trzeba wybierac mniejsze zlo. w tym wypadku trzaskowski

 • A b
  Gość
  2020-06-16 22:10:27
  W JÓZEFOSŁAWIU NIE MA SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ, A JEDYNA PODSTAWÓWKA JEST KOSZMARNIE PRZEPEŁNIONA! ALE TO GMINY I POWIATU NIE OBCHODZI!!! PROTESTUJEMY PRZECIWKO POWSTAWANIU KOLEJNYCH OSIEDLI W JÓZEFOSŁAWIU! TO OBŁĘD!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.