Sprzęt sportowy Martes Sport kupimy w Quick Park Konstancin


2017.01.24
Autor: Urbanity.pl
Kolejnym najemcą galerii handlowej Quick Park Konstancin, która powstaje przy drodze wojewódzkiej nr 724 łączącej Warszawę z Górą Kalwarią, została firma Martes Sport. Otwarcie obiektu zaplanowano na 2018 rok.

Czołowy producent i importer odzieży i sprzętu sportowego w Polsce - firma Martes Sport - wynajął salon o powierzchni 486 metrów kwadratowych w galerii handlowej Quick Park w Konstancinie.

Martes Sport to kolejny najemca, który znajdzie się w powstającym kompleksie handlowym. W lipcu 2016 roku, podpisana została umowa najmu z Organic Farma Zdrowia - operatorem spożywczym, specjalizującym się w artykułach ekologicznych, który zajmie lokal o powierzchni 838 mkw.

Quick Park Konstancin będzie zespołem trzech niezależnych budynków handlowych o łącznej powierzchni wynoszącej 5 000 mkw. W pierwszym tego typu regionalnym hybrydowym centrum handlowym w okolicy Konstancin-Jeziorna i Warszawy, znajdzie się łącznie 35 sklepów oraz punktów gastronomicznych. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking samochodowy na 180 stanowisk.

Inwestorem galerii Quick Park jest Real 2B Development, a projekt architektoniczny przygotowało biuro MOFO Architekci. Za komercjalizację centrum odpowiada firma Mallson Polska.

Inne wiadomości o Quick Park Konstancin, Mofo Architekci, Mallson Polska, Real2B Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.