W Oławie powstaje galeria Quick Park


2017.03.02
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczęły się prace budowlane nowej inwestycji handlowej firmy Real2B Development w Oławie. Quick Park będzie pierwszym centrum handlowym w tym mieście. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Bernatek Architekci z Gdańska.

Quick Park w Oławie będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem handlowo-rozrywkowym w regionie. Budynek w kształcie litery "L" zaoferuje 10 600 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której znajdzie się 35 sklepów, punktów usługowych, supermarket oraz 4-salowe kino - OH Kino. Ta część inwestycji będzie miała powierzchnię 1 053 mkw.

Zmotoryzowani będą mogli skorzystać z bezpłatnego parking samochodowego na 270 miejsc, który znajdzie się na zewnątrz obiektu.

Galeria powstaje na działce o powierzchni prawie 2,5 ha, przy jednej z głównych arterii miasta, ulicy Nowy Otok.

Generalnym wykonawcą inwestycji Quick Park jest firma Budrem, która wykonała już wzmocnienia podłoża, a w przyszłym tygodniu rozpocznie montaż pierwszych elementów konstrukcyjnych. Pierwsze zakupy mieszkańcy Oławy będa mogli zrobić jeszcze w tym roku.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Inne wiadomości o Quick Park, Zakład Budowlano-Remontowy Budrem , Mallson Polska, Real2B Development

Komentarze


  • pogodno
    Gość
    2017-03-07 17:22:44
    Gdzie można znaleźć nowy projekt tej inwestycji?Widzę rozbieżności między wizualizacjami na stronie inwestora, a robotami na placu budowy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.