Luksusowe osiedle domów jednorodzinnych z segmentu premium w Konstancinie-Jeziornie


2022.01.25
Autor: Urbanity.pl
Pod Warszawą powstanie nowe osiedle domów jednorodzinnych, którego deweloperem jest spółka Realvest. Ruszyła właśnie sprzedaż luksusowego osiedla w Konstancinie-Jeziornie.

Osiedle New Edge w Konstancinie-Jeziornie będzie kameralnym projektem z segmentu premium, który składa się z 10 willi zaprojektowanych w etetyce modernizmu. Spółka Realvest, która jest deweloperem, poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży domów.

Osiedle jednorodzinnych domów New Edge powstanie na działce przy ulicy Bielawskiej, na terenie porośniętym 50 letnim drzewostanem. Wille zlokalizowane będą na działkach o powierzchni od 710 do 1 500 mkw., a powierzchnia domów wyniesie od 240 do 354 mkw. na dwóch poziomach. W ofercie znajdują się lokale z 4 lub 5 sypialniami, garażem na dwa samochodowy i wysokością parteru sięgającego od 320 do 647 cm. Wspólnym mianownikiem budynków są tarasy na piętrze.

Inwestycja została zaprojektowana przez pracownię DA Dziuba Architekci. Beton architektoniczny przenika się ze stalą w kolorze grafitowym oraz ciepłym odcieniem naturalnego drewna na elewacji.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.