Ceetrus Polska zaprezentował Projekt Góraszka

2019.09.25

Projekt Góraszka jest centrum handlowym typu retailtainment, tzn. z rozbudowaną funkcją rozrywki. Obiekt zostanie usytuowany w podwarszawskiej miejscowości Góraszka, a Jego powierzchnia sięgnie 77 tys. mkw. GLA. Planowane zakończenie budowy wyznaczono na rok 2022.

Działka na której Ceetrus Polska zbuduje swój projekt ma powierzchnię 28 hektarów i daje ona możliwość rozbudowy w przyszłości. Obiekt zostanie zbudowany zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami "tenant-mix", który będzie skupiony w szczególności na umożliwieniu aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Na 56 tys. mkw. odbywać ma się działalność handlowa, gdzie znajdzie się 120 sklepów. Pozostałe, blisko 30% obiektu, przeznaczone będzie na rozrywkę i odpoczynek. W tej części powstaną m.in. strefa kulinarna, strefy relaksu, wielosalowe kino i nowoczesny klub fitness. Jednymi z głównych najemców będą Leroy Merlin oraz park rozrywki Majaland, którzy już potwierdzili chęć świadczenia usług w obiekcie.

Wykonane zostały drogi dojazdowe i bezkolizyjne wiadukty. W trakcie realizacji jest budowa podwójnego, niezależnego zasilania w energię elektryczną, doprowadzenie kanalizacji, rozbudowa oczyszczalni ścieków, gazociągu i stacji uzdatniania wody. Koniec budowy dróg S2 i S17 zaplanowano na lata 2020-2021, a Ceetrus Polska zależy na tym, żeby Projekt Góraszka został ukończony w trzecim kwartale 2022 roku

mówi Tomasz Marczewski odpowiedzialny za projekt Góraszka w Ceetrus Polska.

Projekt inwestycji przygotowuje pracownia architektoniczna SUD Architekt Polska sp. z o.o.

Źródło: urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.