W Ostrołęce można już robić zakupy w Vendo Parku


2019.09.30
Autor: Urbanity.pl
Ostrołęka jest kolejnym polskim miastem, w którym spółka Trei Real Estate GmbH (Trei) otworzyła park handlowy Vendo Park. Koszt inwestycji wyniósł 3,8 mln euro.

Trei Real Estate to międzynarodowy deweloper, który należy do niemieckiej grupy Tengelmann. Otwarcie w Ostrołęce Vendo Parku jest trzynastym parkiem handlowym tej firmy w Polsce.

Vendo Park w Ostrołęce powstał na działce o powierzchni niemal 7 000 mkw., przy ulicy Zielonej. Inwestycja o powierzchni 3 100 mkw. oferuje salony takich marek jak Neonet, KiK, Tedi, Dealz, drogeria Hebe oraz supermarket Lidl. Na klientów czeka również zewnętrzny parking samochodowy na ponad 60 stanowisk. W ramach inwestycji przebudowy został również fragment ulicy Zielonej na odcinku od ulicy Wincentego Witosa do parku handlowego.

Otwarty park w Ostrołęce to trzynasta inwestycja Trei pod szyldem Vendo Park. Miesiąc temu otwarty został podobny projekt w Pułtusku, a do końca tego roku planowane jest otwarcie Vendo w co najmniej dwóch miastach. Obecnie prowadzone są prace projektowe w Kutnie, Częstochowie, Solcu Kujawskim, Płocku, Inowrocławiu i Władysławowie. Otwarcie Vendo Parków w tych miastach zaplanowano na 2020 rok.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.