Wkrótce ponowne otwarcie Centrum Maxim w Legionowie. Centrum handlowe zyska nowe marki


2022.10.12
Autor: Piotr Maślak
W rozbudowanym i przebudowanym Centrum Maxim w Legionowie funkcjonowało będzie około 35 sklepów na powierzchni ponad 10 000 mkw. Dobiega końca realizacja inwestycji, a pierwsze zakupy w ponownie otwartym centrum handlowym będzie można zrobić na początku listopada.

Centrum Maxim w Legionowie zostanie ponownie otwarte. Na początku listopada zakończy się rozbudowa i przebudowa obiektu, dzięki czemu lista najemców poszerzy się o takie marki jak: Pepco, Dealz, Tedi, Big Star oraz salon franczyzowy 4F. Inwestorem jest spółka Pir, która informuje, że kończą się prace porządkowe i wkrótce będzie można ponownie zrobić zakupy w centrum.

W rozbudowanym Centrum Maxim na powierzchni ponad 10 000 mkw. GLA znajdzie się około 35 sklepów znanych marek, w tym m.in. Biedronka, Sinsay, House, Cropp, CCC, Rossmann, RTV euro AGD czy sieć Zdrofit. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking samochodowy na około 250 stanowisk. Za koncepcję komercyjną i wynajem projektu odpowiada firma Mallson Polska.

Maxim w Legionowie to centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta, w sąsiedztwie targowiska miejskiego i osiedli mieszkaniowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.