Rusza realizacja największego parku handlowego w Ciechanowie. Otwarcie za dwa lata


2022.03.30
Autor: Urbanity.pl
TUF RE rusza z realizacją swojej największej inwestycji handlowej. W Ciechanowie powstanie park handlowy, jakie w tym mieści jeszcze nie było.

Pasaż Ciechanowski to najnowsza inwestycja warszawskiego dewelopera, która wraz z marketem budowlanym stanie się największym projektem w historii spółki TUF RE. Ponadto będzie to największy park handlowy, jaki powstał w Ciechanowie.

Ciechanów to kolejne miasto w Polsce, w którym warszawski deweloper wybuduje swój park handlowy. W ramach inwestycji powstanie kompleks pięciu budynków o łącznej powierzchni 20 000 metrów kwadratowych GLA. W Pasażu Ciechanowskim otwartych zostanie 20 sklepów, wśród których znajdą się marki odzieżowe, obuwnicze, sportowe, dyskonty wielobranżowe, drogeria, elektromarket oraz sklep spożywczy i market budowlany.

Nieruchomość przy głównej obwodnicy Ciechanowa, na której powstanie Pasaż Ciechanowski, został zakupiony przez TUF RE pod koniec 2021 roku. Działka o powierzchni około sześciu hektarów pozwoli na wybudowanie największego jak dotąd projektu w historii spółki. Wiadomo, że swój sklep będzie miał tu czołowy operator spożywczy, który zajmie lokal o powierzchni około 1 300 mkw. Zmotoryzowani klienci Pasażu będą mieli do dyspozycji parking samochodowy na około 680 stanowisk.

Otwarcie Pasażu Ciechanowskiego zaplanowano na 2024 rok.

Komentarze


  • te77
    Gość
    2022-03-30 09:50:35
    to ile jest tych parków w Ciechanowie? dwa?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.